Hoşgeldiniz :
BİZ KİMİZ ?
 
ROTATİME İNSAN KAYNAKLARI İNOVASYON EĞİTİM DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

BİZİ TANIYIN ;

Firmamızın temelleri 2003 yılında Antalya´da atıldı. O dönemler sadece Antalya ve çevresine insan kaynakları alanında faaliyetlerini sürdürdü.

2016 yılında alınan bir karar neticesinde firmamız, 2017 yılındaki faaliyetleri kapsamında merkez ofisini Konya Merkez´e taşıdı.

Kurum ve kuruluşlardan doğan ihtiyaçlar neticesinde çalışma alan sahasını genişleterek hizmet yelpazesini Türkiye geneline yaydı.

2017 yılının Temmuz ayında vermekte olduğu faaliyetler içerisine kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu eğitim modülünü yerleştirdi. 

Bugüne kadar firmaların mülakat süreçleri, seçme ve yerleştirme, organizasyon yapıları, çalışan oryantasyon süreçleri, insan kaynakları sistemlerinin oluşturulması, kurumsal performans yönetimi, kurumsal zaman yönetimi, iş analizleri, çalışan performans değerlendirme, ücret yönetimi, eğitim testeleri, görev tanımlamaları, bordro, yıllık izin ve takipleri, özlük dosyaları, çalışan memnuniyet anketleri, çalışan zaman yönetimi ve süreç yönetimi şeklinde insan kaynakları sistem ve modüllerinin oluşturulması ile birlikte takibi konuları üzerine hizmet vermektedir.

2018 yılının Nisan ayına kadar KENT İNSAN KAYNAKLARI KARİYER & DANIŞMANLIK MERKEZİ adı altında ticari faaliyetleri gerçekleştiren firmamız, şirket yapısı kimliğini alarak ROTATİME İnsan Kaynakları İnovasyon Eğitim Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti. ünvan ve ismine geçmiştir.

 

 

Rota Time
Biz Kimiz ?
BİZ KİMİZ ?
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
Döviz Durumu
  Alış Satış
$ USD 7.7975
7.8116
€ EURO 9.2988
9.3156
¥ JPY 7.4747
7.5241
£ GBP 10.3924
10.4466
Hava Durumu

İstanbul Pazar Sisli Sisli En yüksek 15°C En düşük 7°C

--counter--